Plakat rekrutacyjny - 2020-2021

            Informujemy, iż w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii Ustawą z dnia 20 marca 2020 r. Rekrutacja do Żłobka Gminnego w Strawczynie odbywać się będzie wyłącznie drogą  elektroniczną.

    Nie stosuje się w rekrutacji 2020/2021 § 6 Regulaminu rekrutacji do Żłobka Gminnego w Strawczynie. Po ustaniu epidemii zobowiązani będą Państwo do dostarczenia dokumentów i zaświadczeń w wersji papierowej.

 

    W dniach 20 kwietnia - 03 maja 2020 roku   odbywać się będzie potwierdzanie woli przez rodziców dzieci, już uczęszczających do żłobka, o dalszym korzystaniu z usług w roku 2020/2021r. Druk potwierdzenia należy pobrać      ze strony żłobka, wydrukować, wypełnić, podpisać, zeskanować lub zrobić zdjęcie i odesłać na adres e-mail żłobka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

   Wnioski o przyjęcie do żłobka dla  rodziców po raz pierwszy zapisujących dziecko do żłobka znajdują się również na stronie internetowej Żłobka Gminnego w Strawczynie. Druk wniosku należy pobrać, wydrukować, wypełnić,             podpisać, zeskanować lub zrobić zdjęcie i odesłać na adres e-mail żłobka  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.