Nasze kochane starszaczki, wszystko co piękne i niepowtarzalne spotkało Was po raz pierwszy w żłobku. To tutaj stawialiście swoje pierwsze kroczki, wypowiadaliście swoje pierwsze słowa?a dziś z dumą i wzruszeniem widzimy jak wyrośliście, recytujecie wierszyki, śpiewacie piosenki i tańczycie. Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tym pięknym procesie Waszego życia. Rodzicom dziękujemy za miłą i owocną współpracę oraz za zaufanie jakim nas obdarzyli powierzając nam pod opiekę swoje małe pociechy. Życzymy państwu licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów waszych dzieci. Mamy nadzieję, że w nowym środowisku spotkają się z życzliwością i wsparciem. Drzwi naszego żłobka będą zawsze dla Was otwarte.

Dyrekcja i pracownicy Żłobka

28 czerwca był wyjątkowym dniem zarówno dla dzieci, rodziców, ale także dla pani dyrektor, opiekunek i wszystkich pracowników żłobka.
Tego dnia świętowaliśmy wspólnie Dzień Mamy i Taty, ale także żegnaliśmy starsze dzieci odchodzące do przedszkola.

Teatrzyk Lalka - Calineczka - 2019Pokaż galerieW dniu 10 czerwca do żłobka zawitał ponownie teatrzyk kukiełkowy "Lalka" z przedstawieniem "Calineczka". Do wspólnego udziału w spektaklu zaprosiliśmy tym razem grupę Smerfy z przedszkola.

Krasnoludki z uwagą i przejęciem śledziły losy maleńkiej dziewczynki. Aktorzy motywowali dzieci do aktywnego uczestnictwa w bajce.

Festyn Rodzinny 2019Pokaż galerie7 czerwca w naszym Żłobku i Przedszkolu odbył się festyn rodzinny. Motywem przewodnim imprezy było hasło "Piracka przygoda". Z tego powodu stroje dzieci, jak również cioć nawiązywały do tej tematyki. Rodzinne spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez Dyrektor Żłobka i Przedszkola panią Agnieszkę Mulik oraz panie prowadzące. Porwały one wszystkich zebranych do przeżycia pirackiej przygody, podczas której poznały pirata Gapcia, który przygotował ciekawe zadania dla wszystkich: przejście po moście nad morzem z "rekinami", układanie mapy skarbu czy wreszcie odnalezienie skarbu.