Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/strawczy/domains/zlobek.strawczyn.pl/public_html/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Przerwa wakacyjna

Szanowni Rodzice

Zbliżają się wakacje, zgodnie z projektem organizacyjnym i ustaleniami z Organem Prowadzącym w żłobku zaplanowana jest przerwa wakacyjna w miesiącu sierpniu. W lipcu żłobek pracuje w normalnym systemie, ale wymagana jest Państwa deklaracja dotycząca korzystania z naszej opieki oraz podpisanie dodatkowej umowy wiążącej się z akceptacją opłat za pobyt i wyżywienie (200 zł + 9zł/dzienna stawka za wyżywienie).

Bardzo proszę o przemyślane zapisywanie dzieci, gdyż liczba korzystających z zajęć opiekuńczo - wychowawczych wpływa na organizację pracy placówki. Deklaracje do pobrania u opiekunów w terminie od 03 czerwca, zwrot wypełnionych deklaracji najpóźniej 10 czerwca. W dniach 17-21 czerwca będą przygotowywane do podpisu umowy na miesiąc lipiec.

Dyrektor Żłobka

/-/ mgr Agnieszka Mulik