Teatrzyk Lalka - Calineczka - 2019Pokaż galerieW dniu 10 czerwca do żłobka zawitał ponownie teatrzyk kukiełkowy "Lalka" z przedstawieniem "Calineczka". Do wspólnego udziału w spektaklu zaprosiliśmy tym razem grupę Smerfy z przedszkola.

Krasnoludki z uwagą i przejęciem śledziły losy maleńkiej dziewczynki. Aktorzy motywowali dzieci do aktywnego uczestnictwa w bajce.

Festyn Rodzinny 2019Pokaż galerie7 czerwca w naszym Żłobku i Przedszkolu odbył się festyn rodzinny. Motywem przewodnim imprezy było hasło "Piracka przygoda". Z tego powodu stroje dzieci, jak również cioć nawiązywały do tej tematyki. Rodzinne spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez Dyrektor Żłobka i Przedszkola panią Agnieszkę Mulik oraz panie prowadzące. Porwały one wszystkich zebranych do przeżycia pirackiej przygody, podczas której poznały pirata Gapcia, który przygotował ciekawe zadania dla wszystkich: przejście po moście nad morzem z "rekinami", układanie mapy skarbu czy wreszcie odnalezienie skarbu.

Szanowni Rodzice

Zbliżają się wakacje, zgodnie z projektem organizacyjnym i ustaleniami z Organem Prowadzącym w żłobku zaplanowana jest przerwa wakacyjna w miesiącu sierpniu. W lipcu żłobek pracuje w normalnym systemie, ale wymagana jest Państwa deklaracja dotycząca korzystania z naszej opieki oraz podpisanie dodatkowej umowy wiążącej się z akceptacją opłat za pobyt i wyżywienie (200 zł + 9zł/dzienna stawka za wyżywienie).

Bardzo proszę o przemyślane zapisywanie dzieci, gdyż liczba korzystających z zajęć opiekuńczo - wychowawczych wpływa na organizację pracy placówki. Deklaracje do pobrania u opiekunów w terminie od 03 czerwca, zwrot wypełnionych deklaracji najpóźniej 10 czerwca. W dniach 17-21 czerwca będą przygotowywane do podpisu umowy na miesiąc lipiec.

Dyrektor Żłobka

/-/ mgr Agnieszka Mulik

Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

PRAGNIEMY ŻYCZYĆ PAŃSTWU,

ABY WIOSENNA ATMOSFERA,

WIARA I MIŁOŚĆ NIE OPUSZCZAŁY WAS PRZEZ CAŁY ROK!!!

 

DYREKCJA, PRACOWNICY ORAZ WYCHOWANKOWIE

ŻŁOBKA GMINNEGO W STRAWCZYNIE